O nas


Ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa w automatyce.

Od ponad 40 lat jesteśmy kompetentnym partnerem przemysłu maszynowego i instalacyjnego w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa. Oprócz kompleksowej technologii bezpieczeństwa dla automatyki i konstrukcji bram, nasza zróżnicowana oferta produktów obejmuje również systemy wyświetlania i obsługi, a także rozwiązania do pomiaru prędkości.

 

Jako klient Contra Safety.Automation korzystasz z naszego wsparcia i doradztwa w zakresie specjalnych wymagań dotyczących automatyzacji lub budowy bram.

 

Contra współpracuje z około 20 wybranymi partnerami międzynarodowymi. Koncentrujemy się w szczególności na sektorach bezpieczeństwa i automatyzacji oraz dostarczamy najlepsze możliwe produkty. Producenci w naszym portfolio produktów pochodzą z Niemiec, Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwajcarii i Tajwanu.

 

W 1992 i 2004 roku założyliśmy oddziały w Brnie (CZ) i Cieszynie (PL). Obsługujemy klientów bezpośrednio na miejscu na rozwijających się rynkach Czech i Polski.

 

Korzystaj z wiedzy rynkowej naszych pracowników i ich doświadczenia w wybranych sektorach. Po ponad trzech dekadach znamy najbardziej nietypowe wymagania. Prawie 20-osobowy zespół łączy pasja do technologii i jej zastosowań!