tel: +48 (33) 85-75-344     tel: +48 (33) 47-97-895

e-mail: office@contra-polska.pl

Strona główna / Klawiatury przemysłowe

Produkty w kategorii: Klawiatury przemysłowe

Wszystkich produktów: 6 na 1 stronach

Sortowanie:

Interfejsy dotykowe

Dotykowe interfejsy wielofunkcyjne stanowią przyszłość techniki wprowadzania danych, dzięki możliwości komponowania matryc dotykowych i uniwersalnego oprogramowania układowego można dokonac ich integracji z dowolnym urządzeniem. Dzięki budowie (warstwa szkła oddzielająca palce...

Klawiatury stalowe

Wysokiej jakości klawiatury ze stali nierdzewnej przeznaczone do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych i mechanicznych (kopalnie, huty, spawalnie, betoniarnie, kioski internetowe terminale publiczne) a przy tym charakteryzujące się długa żywotnością elementów stykowych. Funkcja programowania pozwala pod klawisze wstawić dowolne ciągi znakowe.

Klawiatury z tworzywa

Niezawodne klawiatury wykonane z tworzyw sztucznych jednak o zwiększonej wytrzymałości mechanicznej i szczelności IP65, oraz możliwością programowania i podświetlania.

Klawiatury membranowe

klawiatury z mambraną z tworzywa sztucznego, bardzo cienkie, do zabudowy panelowej i w obudowach, łatwe w czyszczeniu, wysoki stopień szczelności IP65 do IP68, .

Trackballe, touchpady

urządzenia wskazujace typu trackball, touchpad lub joystick w wykonaniach przemysłowych, zarówno mechaniczne jak i optyczne.

Klawiatury i pulpity na zamówienie

Dostarczamy wysokiej jakości pulpity i klawiatury wykonywane na zamówienie klienta do nietypowych aplikacji, jesteśmy w stanie wykonać prototyp w ciągu nawet do 3 tygodni.

new